Print Friendly Version of this page pdf

مهدی طلاوری : صدور حكم شيخ نمر چهره آمريكايي صهيونيستي عربستان را نمايان كرد

رییس شورای عالی استان خوزستان گفت : رژیم منحوس آل سعود یکبار دیگر چهره آمریکایی صهیونیستی خودرا با صدور حکم اعدام مجاهد فی سبیل الله شیخ نمر رهبر شیعیان مظلوم عریستان برای جهانیان نمایان ساخت .
رئيس شوراي عالي استان خوزستان در گفتگو با بهبهان نیوز  اظهار داشت : رژیم منحوس آل سعود یکبار دیگر چهره آمریکایی صهیونیستی خودرا با صدور حکم اعدام مجاهد فی سبیل الله شیخ نمر رهبر شیعیان مظلوم عریستان برای جهانیان نمایان ساخت .


 وي افزود : هرچند این رژیم در طول سالهای متمادی برای از بین بردن ریشه اسلام در دنیای امروز و مخدوش نمودن رسالت عظیم پیامبررحمت تمام تلاش خود را بکاربسته است .

رئيس شوراي اسلامي استان تصريح كرد : : مخفی شدن پشت نقاب خادم حرمین شریفین چیزی نیست که ملت های آزاده دنیا این رژیم را نشناسند و به اهداف پلیدشان پی نبرده باشند لذا برای بسیاری از آنانی که نمیتوانند عزت و عظمت اسلام را ببینند جای بسیار تاسف است که فکر کنند با انجام اینگونه رفتارهای منسوخ جهانی مانند اعدام یک مبارز شیعی میتوانند جلوی شکوفایی تشیع و حقانیت اسلام ناب محمدی را بگیرند .

 طلاوري با انتقاد از سكوت و چشم پوشي مجامع مدافع حقوق بشر در قضيه اتفاقات يمن ابراز داشت : براستی کجایند افراد و مجامع مدافع حقوق بشر که چشم بر جنایات این رژیم ناپاک بسته اند و خود را مدافع آزادی بیان و فکر و اندیشه میدانند ،  کجایند دولتهایی که با شعار پوچ حقوق بشر حتی لحظه ای تحمل بیان عقاید افراد را ندارند.

وي در پايان عنوان كرد : اینجانب این رفتار مذبوحانه وزشت رژیم مفسد سعودي را محکوم نموده و در همه حال گوش بفرمان رهبر معظم انقلاب آماده اجرای دستورات این یگانه مرشد زمان خود هستم به امید  روزی که رژیم سفاک آل سعود و پشتیبانانش را نابود شده ببینم .

 

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸:۳۶ | دوشنبه, ۲۱ / اردیبهشت / ۱۳۹۴ | تعداد بازدید: 2381
اشتراک گذاری

نظرات (بدون نظر)...

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.