Print Friendly Version of this page pdf

پاسخ قاطع مهندس کشت زر خط بطلانی بر تمامی شایعات و تخریبها !

به گزارش خبرنگار بهبهان نیوز ،در یکی دو هفته اخیر نامه هایی حاوی انواع اتهامات تخلف اداری در فضای مجازی علیه جناب مهندس کشت زر منتشر شده بود که...پاسخ قاطع مهندس کشت زر خط بطلانی بر تمامی شایعات و تخریبها

به گزارش خبرنگار بهبهان نیوز ،در یکی دو هفته اخیر نامه هایی حاوی انواع اتهامات تخلف اداری در فضای مجازی علیه جناب مهندس کشت زر منتشر شده بود که سوالاتی چند را در ذهن مخاطب متبادر می ساخت.

طی مصاحبه ای که با جناب آقای مهندس کشت زر داشتیم مطالبی عنوان شد که جای تأمل داشت و خط بطلانی بود بر همه تخریبها علیه ایشان؛

از وی پرسیدیم :جناب آقای کشت زر ، آیا اسنادی که این چند روز در فضای مجازی منتشر شد ،صحت دارد؟ در صورت صحت موضوع چیست؟ 

✔جناب کشت زر در پاسخی قاطع تصریح کرد : مطرح کردن خلل در ماموریت بنده در شهرداری یک مساله تعجب بر انگیز و به دور از عقل می باشد ؛آن هم به چند دلیل 

1_چگونه ممکن است شخصی که با حدود چهار شورای شهر مختلف کار کرده  و تعامل فوق العاده ای داشته به نحوی که هر دوره شهرداری وی تمدید گردیده به یکباره با اینهمه بی کفایتی مواجه شده باشد؟!!

2_سابقه بنده نشان دهنده این است که حقوق تمام پرسنل شهرداری را به موقع پرداخت نموده ام ؛با عنایت به اینکه متاسفانه در بسیاری از شهرداریها این مهم به درستی صورت نمی پذیرد .

3_صندوق شهرداری سردشت پس از پایان کار بنده رقمی نزدیک به یک میلیارد ذخیره داشته و کوچکترین بدهی نداشته .

4_مطرح نمودن تخلف اداری و مالی در شرایطی که بنده از تمامی فیلترهای سخت گیرانه نهادهای اجرایی دولت و نظارتی شورای محترم نگهبان به سلامت عبور نموده ام چیزی فراتر از یک شایعه کذب و مذبوحانه و قابل پیگیری قضایی است ؟ 


5- سال 93 در میان 76 شهرداری استان خوزستان به عنوان شهردار نمونه رتبه اول استان را کسب نمودم و شهرداری اهواز بعد از شهرداری بندر امام  در جایگاه سوم قرار گرفت ، آیا این جایگاه بزرگ دلیلی جز عملکرد مثبت من و مجموعه شهرداری سردشت داشته ؟

خبرنگار ما افزود :در پایان این مصاحبه روشنگرانه لازم به توضیح است ؛متاسفانه این شایعات دستمایه برخی رسانه های فاقد اعتبار در برخی فضاهای سایبری قرار گرفت که با هدف تخریب چهره موفق جناب آقای مهندس کشت زر به بزرگنمایی این حواشی پرداخت که خوشبختانه این مصاحبه روشنگرانه و منطقی ، پایانی بر همه آن شایعات بود.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹:۵۴ | چهارشنبه, ۲۵ / فروردین / ۱۳۹۵ | تعداد بازدید: 2728
اشتراک گذاری

تعداد نظرات 1

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.