Print Friendly Version of this page pdf

گزارش /

بهنام برزای ستاره تیم ملی امید از بهبهان تا تهران + تصاویر

کسی فکرش رو هم نمیکرد یک جوان روستایی با وجود عدم امکانات متناسب پس از پشتکار فراوان وارد لیگ برتر کشور شود و بعد با پوشیدن پیراهن شماره 10 سر از تیم ملیدر بیاورد.به گزارش بهبهان نیوز ، کسی فکرش رو هم نمیکرد یک جوان روستایی با وجود عدم  امکانات متناسب پس از پشتکار فراوان وارد لیگ برتر کشور شود و بعد با پوشیدن پیراهن شماره 10  ناگهان سر از تیم ملی در بیاورد.


بهنام برزای این فعل خواستن را به خوبی تفسیر کرد و در مدت زمانی اندک راه پیشرفت را به سرعت پیمود ، روستای آقاجری بهبهان به خود می بالد که جوانی رعنا اینچنین در خود پرورانده است .


بهنام بنا به گفته ها یک پرسپولیسی دو آتیشه بود و پس از بازی های درخشان در تیم صنعت نفت آبادان و تیم ملی امید مورد توجه این باشگاه قرار گرفته بود اما با اولین پیشنهاد تیم آبی پوش پایتخت ناگهان با چرخشی 180 درجه به این تیم می پیوندد.


بهنام برزای متولد ۲۲بهمن۱۳۷۱ در بهبهان است . او  ۱۷۹ سانتی متر قد و ۷۱ کیلوگرم وزن دارد . در تیمهای نفت آبادان , نفت امیدیه و راه آهن فوتبال بازی کرده است .

برزای در پست مهاجم و وینگر چپ بازی میکند و به مدت ۳فصل در نفت آبادان توپ زده است و از ابتدای فصل قبل نیز در راه آهن حضور داشته است . بهنام برزای در تیمهای ملی جوانان و امید نیز بازی کرده و حتی کاپیتان تیم ملی امید ایران بوده است .
بهنام هم اکنون 22 ساله است و همچنان آرزوهای بزرگتری در سر دارد از حضور در تیم ملی بزرگسالان تا بازی در تیم های مطرح اروپایی که البته خواسته دور از دسترسی نیست .


این جوان جویای نام در اردوهای تیم ملی با سردار آزمون دوست و هم اتاق بود و رابطه صمیمی با هم داشته اند.
برزای در سالهای 89 تا 92 در تیم صنعت نفت آبادان توپ زد و از همانجا  راهی تیم ملی امید شد که بازیهای خیره کننده ای از خود به جای گذاشت ، سال 92 به مدت یک فصل به تیم راه آهن تهران می پیوندد در این سال مورد توجه دو باشگاه بزرگ پایتخت یعنی پرسپولیس و استقلال قرار میگیرد که بالاخره با تیم آبی پوش به توافق می رسد و هم اکنون از مهاجمان تاثیر گذار این تیم به شمار می رود .
ابن بازیکن با اخلاق در بازی دربی گذشته نیز به میدان رفت و علیرغم تلاش های فراوان نتوانست آنطور که باید و شاید بازی خوب خودش را به نمایش بگذارد .


سایت آبی پوشان در مورد بهنام می نویسد :

سوال مهمی که اینروزها در ذهن هواداران استقلال نقش بسته است علت حضور بهنام برزای در استقلال است و اینکه برزای

چرا به استقلال آمد؟


برزای با وجود اینکه سن زیادی ندارد ولی تجربه های زیادی به خصوص در عرصه ملی دارد . او کاپیتان تیم ملی امید است و بازیهای درخشانی برای این تیم انجام داده است . برزای که با سر و صدای زیاد استقلالی شد فقط در یک بازی ۵ دقیقه بازی داشته (که البته در همان ۵ دقیقه انگیزه های خود را نشان داد) ولی بعد از آن هیچگاه به او فرصت نرسید . سوال اینجاست که اگر برزای بازی میکرد نتایج بدتر از این شکل میگرفت؟ یعنی کار آیی و انگیزه برزای از بازیکنانی که عمدا یا سهوا بازی های خوبی از خود به نمایش نگذاشتند کمتر است؟ یعنی برزای نمیتواند در حد آن بازیکن ضعیفی که به گفته خودش به انتقاد هواداران فقط میخندد هم بازی کند ؟آقای برزای با خودت بد کردی که به استقلال آمدی ما اینجا سرمایه میسوزانیم و بعدا همین سرمایه ها را با میلیاردها پول و خواهش و التماس از تیمهای دیگر میگیریم . شما اولین نفر نبودی و آخرین نفر هم نخواهی بود .


تاریخ انتشار: ۱۶:۱۱:۴۳ | چهارشنبه, ۳۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۴ | تعداد بازدید: 1975
اشتراک گذاری

تعداد نظرات 13

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.