Print Friendly Version of this page pdf

نقدی بر نامه سرگشاده علی مطهری خطاب به رئیس جمهور؛

آقای مطهری این همه دروغ چرا؟

علی مطهری در نامه ای به رئیس جمهور،با استناد به یک سری اظهارات ثابت نشده ضمن دعوت روحانی به اجرای قانون اساسی،وزیر کشور را تهدید به استیضاح کرده است.به گزارش بهبهان نیوز به نقل از تیتریک،اخیرا علی مطهری در نامه ای به رئیس جمهور،با استناد به یک سری اظهارات ثابت نشده ضمن دعوت از وی به اجرای قانون اساسی،وزیر کشور را تهدید به استیضاح کرده است. که نکات زیر راجع به این نامه قابل توجه است.


1-طبیعی است کسانی که قصد دارند در هر انتخاباتی کاندیدا شوند از چند ماه قبل نسبت به معرفی و تبلیغ خود اقدام کنند اما اینکه نمایندگانی که در طول دوره نمایندگی خود هیچ عمل قابل دفاعی جزتطهیر،گاه و بیگاه فتنه گران؟! ندارند بخواهند به هر اقدامی دست بزنند و با استناد به اظهارات واهی و انتصاب آن به بزرگان استان البرز،نامه ای خطاب به رئیس جمهور بنویسند تا بدین وسیله نامشان برای چند روزی در فضای رسانه ای مطرح شود ،قابل تامل است؟!
2-احترام نسبت به بزرگان انقلاب، امری پسندیده است و امت حزب الله آن را برای خود فرض و واجب می شمارند.

یکی از قله های انقلاب اسلامی و از پایه گذاران فطری انقلاب به حق، استاد شهید مرتضی مطهری است بخاطر احترام به استاد شهید مطهری متدینین، خانواده این شهید بزرگوار را مورد تکریم و احترام قرار می دهند. اما این موضوع طبیعی است که این احترام تا زمانی خواهد بود که خانواده بزرگان انقلاب در راه و مسیر آنها قدم بردارند ولی عملکرد جناب آقای علی مطهری طی چند سال اخیر و بعضا تبدیل شدن به بلند گوی فتنه گران،فرسنگها با افکارشهید مطهری فاصله دارد به همین خاطر جامع متدینین سالهاست حساب وی را از استاد بزرگوار جدا کرده اند.

3- تهمت زدن و زیر سوال بردن نهادهای انقلابی و پیشرو در اطاعت از امام جامعه مسلمین مانند ائمه جمعه، شورای نگهبان، صداوسیما، سپاه و.....حربه ای قدیمی است که عده ای از معاندین نظام در داخل و خارج از کشور از زمان اصلاحات آغاز گر آن بودند.آنها می پنداشتند که بااین گونه موضع گیری ها می توانند برای خود در میان مردم محبوبیت دست وپا کنند ولی تجربه تاریخی سی و هفت ساله انقلاب اسلامی نشان دهنده آن است که میزان اقبال مردم ولایتمدار ایران به اشخاص و گروهها به میزان نزدیکی گفتار و رفتار آنها به مواضع نائب امام زمان (عج)در عصر غیبت است و نه چیز دیگر.

4-آقای مطهری؟ چه کسی گفته (قلم پای شما را می شکند؟!! چرا دروغ!! ما اگر بخواهیم قلم پایی را بشکنیم پای دشمنان این انقلاب است که در راس آنها نظام سلطه و آمریکاست.نه جنابعالی و امثال شما...
5- اگر کسانی در سراسر کشور مخالف آمدن شما به استان خود هستند بخاطر اختلاف افکنی بین مردم است که شما بخاطر حمایت از فتنه گران بذر آن را می پاشید ، البته خودتان در آخر نامه به آن اشاره کرده اید و نه چیز دیگری...

6- در پایان ذکر این نکته ضروریست که ای کاش شما و امثال شما به این سخن امام(ره) توجه می کردند که اگر حرفی زدیم و یا کاری کردی که آمریکا از ما رضایت داشت ، به خودمان شک کنیم.
فقط کافیست بی بی سی و شبکه های معاند را ببینید که چطور از حرف های شما اعلام رضایت می کنند.آیا این عکس العمل ها نباید لحظه ای شما را به فکر بیاندازد.این تذهبون...

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳:۵۸ | چهارشنبه, ۱۳ / خرداد / ۱۳۹۴ | تعداد بازدید: 259
اشتراک گذاری

نظرات (بدون نظر)...

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.