Print Friendly Version of this page pdf

از شایعه تا واقعیت !

ماجرای ترسناک وجود یک جن پشت سر پسر جوان در بهبهان / عکس

دوست این نوجوان که از او عکس میگیرد وقتی به مشاهد عکس می پردازند متوجه شخصی شبیه انسان در سمت راست تصویر میشوند که معلوم میشود این فرد شباهت زیادی به جن دارد.به گزارش  بهبهان نیوز ، در روز های اخیر عکسی در شبکه ها و گروههای فضای مجازی شهر بهبهان رعب و ترسی در خانواده ها به وجود آورده است که برخی از والدین  با دیدن این تصویر فرزندان خود را مانع از تماشای آن نمودند و در سطح شهر موجی از ترس را فراهم کرده است که امیدواریم هر چه زودتر واقعیت این ماجرا برملا شود و تکذیب یا تایید آن اعلام گردد.

 

اما شرح ماجرای منتشر شده در فضای مجازی از این قرار است که در یکی از شب ها  دو تا دوست نوجوان تصمیم گرفتند به همراه سگ خود در اطراف دانشکده منابع طبیعی بهبهان قدم بزنند و در یک نقطه ای که مشرف به شهر بود یکی از آنها از دوست خود میخواهد از او وسگ عکس یادگاری بگیرد .

 

پس از گرفتن عکس وقتی به تماشای آن میپردازند متوجه شخصی شبیه انسان در سمت راست تصویر میشوند که معلوم میشود این فرد شباهت زیادی به جن دارد و هر چشم مسلحی را دچار خطا میکند ؟

 

 

حال آیا واقعا در این تصویر شخص پشت درخت که با فلش سفید مشخص شده یک جن را نشان می دهد ؟

 

اگر واقعا جن نیست پس خیلی هم نمیتواند شباهت زیادی به انسان داشته باشد چون از بالا تنه شکل متفاوتی را نشان می دهد.


  از جایی این احتمال نیز وجود دارد که شاید فرد پنهان شده پشت برگ درختان از دوستان همین دو نفر باشد و به دلیل عدم نور کافی تصویر اینچنینی از این فرد را به ذهن مخاطب تحمیل میکند.


با این حال باید دید حقیقت ماجرا از چه قرار است و این تصویر مذکور توسط چه کسانی و با چه اهدافی در فضای مجازی منتشر می یابد و اصلا شاید این دو نفر متعلق به شهر بهبهان نباشند بنابراین خیلی از افراد امروز با طراحی ها و ویرایش تصاویر مختلف سعی در ایجاد رعب و وحشت در قالب فضای مجازی دارند که البته خانواده ها باید نسبت به این قضایا هوشیار باشند و از نشر این گونه موارد تایید نشده خودداری کنند .

 

 


تاریخ انتشار: ۰۰:۲۸:۱۵ | شنبه, ۲ / خرداد / ۱۳۹۴ | تعداد بازدید: 4187
اشتراک گذاری

تعداد نظرات 11

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.