Print Friendly Version of this page pdf

فرمانده سپاه خوزستان:

سپاه خوزستان حضور هیچ بیگانه ای را در مراکز نظامی برنمی تابد/نیروهای نظامی هر گونه تهدیدی را در جای خود پاسخ می دهند

طرف های مذاکره بایددر نظر داشته باشند که اطلاعات کشور علی الخصوص مراکز نظامی جزو اسرار نظام هستند و در مذاکرات چه توافق بشود یا نشود هیچکس حق ورود و بازرسی از مراکز نظامی کشور را ندارد .به گزارش بهبهان نیوز به نقل از رهیاب،سردار شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان در گفتگو با خبرنگار اهواز نوین درباره تهدیدات اخیرآمریکایی ها اظهار داشت: اگر غرب در این خیال خام به سر می برد که می تواند مذاکرات هسته ای را در سایه تهدید پیش ببرد سخت در اشتباه است.

وی با اشاره به ادعای آمریکایی ها مبنی بر بازدید از مراکز غیرهسته ای ایران تصریح کرد:طرف های مذاکره بایددر نظر داشته باشند که اطلاعات کشور علی الخصوص مراکز نظامی جزو اسرار نظام هستند و در مذاکرات چه توافق بشود یا نشود هیچکس حق ورود و بازرسی از مراکز نظامی کشور را ندارد .

فرمانده سپاه خوزستان تاکید کرد : سپاه خوزستان حضور هیچ بیگانه ای را در مراکز نظامی برنمی تابد و همچون دفاع هشت ساله در تبعیت ولایت پاسخ در خور شان یاوه گویان راخواهد داد.

وی ادامه داد:در مساله بازرسی های آژانس از مراکز هسته ای اگر شیوه های بازرسی، اماکن بازرسی، دفعات بازرسی و کیفیت بازرسی خارج از آن چارچوب عرفی که قانون NPT تعریف کرده باشد را نمی پذیریم زیرا آغازگر خروج اطلاعات محرمانه از کشور است و این اصلا قابل قبول نیست.

 

سردار شاهوارپور تاکید کرد : آمریکایی ها یک روز تهدید می کنند؛ یک روز از گزینه های روی میز حرف می زنند و یک روز از تعامل مثبت میان دو طرف مذاکره سخن می گویند؛ بنابراین آمریکایی ها با یک رویکرد واحد با ما رفتار نمی کنند و بر اساس شرایط و در زمینه های مختلف سعی می کنند رویکرد های خودشان را تنظیم کنند و این ناشی از مکر آنهاست.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان تصریح کرد :اینکه مذاکرات روال معمول خود را طی می کند و همزمان با آن سران آمریکایی ایران اسلامی را تهدید می کنند همه نشان از غیرقابل اعتماد بودن غرب است که بارها مقام معظم رهبری به آن اشاره داشته اند، اما آنچه لازم است که دنیای غرب بداند این است که نیروهای نظامی و بسیجی اماده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند که هرگونه تهدیدی را در جای خود پاسخ دهند.

 

این مقام مسئول اضافه کرد: مطابق فرامین مقام مقام معظم رهبری از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان می‌خواهیم زیر شبح تهدید مذاکره را ادامه ندهد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵:۴۰ | جمعه, ۲۵ / اردیبهشت / ۱۳۹۴ | تعداد بازدید: 467
اشتراک گذاری

نظرات (بدون نظر)...

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.