Print Friendly Version of this page pdf

گزارش /

سخنان انقلابی دکتر نبویان به مذاق چه کسانی خوش نیامد !

حجت الاسلام نبویان با اشاره به تناقض رفتاری تیم مذاکره کننده با منویات مقام معظم رهبری در بحث مسائل هسته ای و همچنین نوع عملکرد انفعالی آنها در قبال منافع ملت ایران ، این توافق را تضییع حقوق ملت ایران و زیر پا گذاشتن حرمت خون شهدای هسته ای بیان کرد.به گزارش بهبهان نیوز ، چند روزی  از سخنرانی انقلابی و روشنگرانه حجت الاسلام والمسلمین سید محمود نبویان در اجتماع باشکوه " اجازه نمی دهیم " شهر دارالمومنین بهبهان میگذرد ولی همچنان بازتاب این سخنان در محافل و سایر رسانه های دیداری و شنیداری به چشم میخورد .

دکتر نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه  این هفته با حضور در اجتماع بزرگ مردم بهبهان که به حمایت از بیانات گهر بار مقام معظم رهبری و پاسخ به زیاده خواهی های غرب در صحن امامزاده حیدر (ع) حماسه دیگری را رقم زده بودند ، با تشریح صریح و آگاهانه ابعاد مختلف توافقات صورت گرفته تیم هسته ای ایران با کشورهای غربی سخنان ارزشمندی را مطرح کرد.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با قرائت جزء به جزء آخرین گزاره مورد توافق مذاکرات اخیر در دو نشست لوزان و ژنو ، تفاسیر و تحلیل های حقیقی و اساسی را مطرح و سیاست های غلط تیم مذاکره کننده در پذیرش این توافقنامه را به چالش کشید.

حجت الاسلام نبویان با اشاره به تناقض رفتاری تیم مذاکره کننده با منویات مقام معظم رهبری در بحث مسائل هسته ای و همچنین نوع عملکرد انفعالی آنها در قبال منافع ملت ایران ، این توافق را تضییع حقوق ملت ایران و زیر پا گذاشتن حرمت خون شهدای هسته ای بیان کرد.

پس از ایراد هر کدام از بخش های بیانات روشنگرانه دکتر سید محمود نبویان ، مردم ولایی بهبهان که دومین اجتماع بزرگ استان خوزستان را برپا کرده بودند با ندای الله اکبر ، خامنه ای رهبر همراه می شد ، اما در این میان عده قلیلی که همچنان کما فی السابق منافع شخصی و جناحی خود را بر منافع ملت ترجیح می دادند پس از اتمام مراسم اقدام به رفتارهایی دور از شأن یک نشست سیاسی نمودند که خوشبختانه این اتفاق ناچیز نیز با درایت و پاسخ کوبنده  این نماینده ارزشی مجلس خاتمه یافت.
مع الوصف یک نکته اینجا حائز اهمیت است و آن اینکه چرا عده ای با چشم پوشی از اراده مردم همیشه در صحنه بهبهان و ولایت پذیری بی چون و چرای مردم این شهر با اصالت ، سعی در مصادره به مطلوب کردن فضای سیاسی شهرستان هستند که البته پاسخ روشن است و باید گفت که این مسئله در همیشه تاریخ وجود داشته است و این قبیل افراد همیشه چشم خود را بر واقعیت بسته اند.

اما پس از گذشت چند روز از این اتفاق مهم خبرگزاری ها و پایگاههای خبری زیادی به انعکاس و تحلیل این سخنرانی و اجتماع پرداخته اند که در زیر مشاهده میکنید.

شبکه اطلاع رسانی رهیاب نیوز خوزستان :تاریخ انتشار: ۱۰:۲۹:۱۲ | پنجشنبه, ۲۱ / خرداد / ۱۳۹۴ | تعداد بازدید: 713
اشتراک گذاری

نظرات (بدون نظر)...

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.