Print Friendly Version of this page pdf

پنجعلی: تدارکات پرسپولیس هم افتخار است/ اگر یال و کوپالی دارم از مردم است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم هم‌اکنون نیاز به آرامش دارد تا بتواند در مسابقات موفق باشد. 

باید تلاش کنیم تیم از جایش بلند شود

پنجعلی: تدارکات پرسپولیس هم افتخار است/ اگر یال و کوپالی دارم از مردم است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم هم‌اکنون نیاز به آرامش دارد تا بتواند در مسابقات موفق باشد.

 

سیدمحمد پنجعلی  در خصوص انتخابش به عنوان سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: جلسه‌ای با رویانیان داشتم و او به من گفت پس از بازگشت تیم از اردبیل کار خود را به عنوان سرپرست تیم آغاز کنم. امیدوارم که بتوانم به پرسپولیس کمک کنم. این تیم دوران سختی را سپری می‌کند و احتیاج به آرامش دارد. باید همه تلاش کنیم تا تیم از این شرایط خارج شود.

 

وی ادامه داد: پرسپولیس برای شخص خاصی نیست و برای مردم است. هم‌اکنون بازیکنان خوبی در پرسپولیس جمع شده‌اند و من هم احساس مسئولیت کردم که به تیم کمک کنم تا بتواند از جایش بلند شود.

 

سرپرست سرخپوشان در مورد حضور دایی گفت: این موضوعی بوده که خاص مردم بود. هیئت مدیره و مدیرعامل هم به خواست مردم احترام گذاشته بودند و از این به بعد همه باید کمک کنیم تا پرسپولیس موفق باشد مردم هم در این زمینه باید صبور باشند. تیم احتیاج به آرامش دارد که اگر این امر وجود داشته باشد ما حتی می توانیم دو جام را از آن خود کنیم. شک نکنید که فقط حاشیه‌هاست که تیم را اذیت می‌کند.

 

پنجعلی درباره حضورش روی نیمکت پرسپولیس یادآور شد: این موضوع افتخاری است برای من. هرچه داریم از این تیم است. فرقی نمی‌کند چه روی نیمکت بنشینم چه روی سکوها و هر جایی که باشم برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم. واقعیت این است که در ابتدا خداوند به ما آبرو داده و پس از آن مردم هستند که به ما آبرو داده‌اند.

 

وی افزود: اگر استعدادی نداشتیم و طرفداری هم در این تیم نبود ما در هیچ جایی قرار نداشتیم. معلوم نبود که هم‌اکنون کجا بودیم. اگر یال و کوپالی دارم به خاطر این مردم است. به نظرم تدارکات پرسپولیس هم مایه افتخار است.
فارس

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸:۴۱ | سه شنبه, ۲۱ / خرداد / ۱۳۹۲ | تعداد بازدید: 1391
اشتراک گذاری

نظرات (بدون نظر)...

نظر دهید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
نظر: فیلد اجباری.